DOLAR 16,7832 0.34%
EURO 17,4971 -0.28%
ALTIN 974,310,49
BITCOIN 321467-2,39%
Afyonkarahisar
24°

AÇIK

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

İGM’de seçim yapıldı – Kocatepe Gazetesi

İGM’de seçim yapıldı – Kocatepe Gazetesi

ABONE OL
5 Nisan 2017 16:36
İGM’de seçim yapıldı – Kocatepe Gazetesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL
İGM’de seçim yapıldı

İl Genel Meclisi’nde ilk olarak İl Encümeni üyeleri seçildi. Seçim sonucu; Selçuk Çirkin, Bahri Arıkan ve Zübeyde Balı İl Encümeni üyesi oldu.
DEĞERLENDİRMEYİ
KOMİSYONLAR YAPACAK
Köy tüzel kişiliğine devir edilen Çay ilçesine bağlı Karamık köyü sınırlarında bulunan bin 362 parselde ki avlulu ahşap ev vasıflı 1/3 99,00 metrekare hissesi ile bin 361 parselde ki avlulu ahşap ev vasıflı 1/3 111,00 metrekare hissesi olan taşınmazların değerlendirilmesi konusu görüşüldü. Konunun; İmar Bayındırlık, Plan Bütçe, İdari ve Hukuk İşleri, ARGE komisyonlarında görüşülerek rapor hazırlanmasına karar verildi.
KOMİSYON ÜYELERİ SEÇİLDİ
İl Genel Meclisi ihtisas komisyonları üye seçimi yapıldı. Buna göre İmar ve Bayındırlık Komisyonuna; Salih Sel, Bahri Arıkan, Ahmet Kocakulak, Mehmet Öztopbaş, Yasin Tarhan, Ali Koçak, İsmail Özaslan seçildi. Plan ve Bütçe Komisyonuna; Selçuk Çirkin, İbrahim Başar, Yener Sevim, Mevlüt Özaydın, Ramazan İlhan, Haydar Serdaroğlu, İsa Çağa seçildi. Eğitim Komisyonu üyeliklerine; Ahmet Kaya, Hasan Boncuk, Hüseyin Demirkan, Halim Göral, Tolga Yıldırım seçildi. Kültür ve Turizm Komisyonuna; Veysel Tekeli, Osman Koç, Mehmet Utsal, İrfan Seçen, Mesut Ayten seçildi.
ÜYE SEÇİMİ TAMAMLANDI
Çevre ve Sağlık Komisyonuna; Mevlüt Ergürbüz, Mahir Şeker, Âdem Ulupınar, Ömer Dayı, Nazmiye Kılçık seçildi. Tarım ve Orman Komisyonuna; Ömer Tunçay, Alim Akgül, Osman Güllü, Ecir Dinçer, İbrahim Acar seçildi. ARGE Komisyonuna; Hilmi Tiril, Alim Akgül, Ömer Tunçay, Osman Güllü, Abdülkadir Doğan seçildi. İdari ve Hukuk İşleri Komisyonuna; Ömer Dayı, Mevlüt Ergürbüz, Mahir Şeker, Âdem Ulupınar, Recep Çelik seçildi. İçme Suyu ve Jeotermal Komisyonuna; İbrahim Başar, Yener Sevim, Ramazan İlhan, Selçuk Çirkin, Halis Bal seçildi.  Aile ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna; Zübeyde Balı, Hasan Boncuk, Halim Göral, Ahmet Kaya, Mehmet Karagöz seçildi. Birlikler Sulama ve Gölet Komisyonuna; Ali Altuntaş, Osman Koç, İrfan Seçen, Mehmet Utsal, Habip Ören seçildi. Yatırımlar ve Kararlar Takip Komisyonuna; Mehmet Öztopbaş, Cafer Şimşek, Ahmet Kocakulak, Ramazan Demir, Hamit Çakır seçildi. Gençlik ve Spor Komisyonuna ise; Cevdet Keçeci, İzzet Azbent, Uğur Dalgalı, Sezayi Dağlı, Ali Rıza Yılmaz seçildiler.
SEÇEN MECLİSİ BİLGİLENDİRDİ
Toplantı sonunda Denetim Komisyonu Başkanı İrfan Seçen komisyon raporu hakkında bilgi verdi. Dinar MHP Üyesi İbrahim Acar, merhum Alparslan Türkeş’in vefatının 20’nci yıldönümü nedeniyle Türkeş’e Allah’tan rahmet diledi. Meclisin Nisan ayı toplantısının üçüncü birleşimi bugün yapılacak. >> Burcu AYDIN’ın Haberi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.