![Kocatepe Gazetesi](https://m.kocatepegazetesi.com/Content/images/lazy-load-image.gif)
Seçimler yaklaşıyor. Her seçim ortaya çıkıp, aday adaylarını, adaylarını tırtıklamaya çalışan “anket çakalları” yine piyasaya çıkmış. İnternette, telefonda, basında, akla gelebilecek her yerdeler. Bu çakallar her dönem yaptıkları taktik gereğince yine siyasetçileri, siyaset meraklılarını avlamanın peşindeler. Çakallardan gelecek hayra tav olanlar, Allah muhafaza, kaza-kudret bir de seçiliverirlerse, nelere tav olmazlar ki? Çakallardan medet uman siyaset meraklılarına şimdiden dur demek gerek. Düşünmesi bile feci…