![Kocatepe Gazetesi](https://m.kocatepegazetesi.com/Content/images/lazy-load-image.gif)
Milli Eğitim camisında aylardır tartışma konusu olan müdür atamalarıyla iglili son adım da atıldı. Yapılan mülakatların sonuçları dün itibariyle açıklandı. Sonuçlara bakıldığında çok büyük bir sürprizle karşılaşılmadı. Beklentiler, öngörüler mülakat sonuçlarına yansımış görünüyor. Atamalarda etken olan unsurların tamamının kendini gösterdiğini belirten konunun ilgilileri, atılan son adımla tüm eleştirilerin haklı çıkartıldığını belirtiyorlar. Demek ki, konuşulanlar boşa değilmiş…