![Kocatepe Gazetesi](https://m.kocatepegazetesi.com/Content/images/lazy-load-image.gif)
Bu köşeden hemşehrilerimizin AFJET’in ısı vermeye başlamasıyla ilgili taleplerini dile getirmiş ve Sayın Vali başta olmak üzere AFJET yöneticilerinden ilgi istirham etmiştik. Dün yapılan açıklama ile AFJET’in ısıtma sisteminin 9 Ekim Cuma gecesinden itibaren konutlara ısı vermeye başlayacağı açıklandı. Hemşehrilerimizin taleplerine duyarsız kalmayan tüm AFJET yöneticilerine teşekkür ediyor, kazasız, belasız bir sezon geçirmelerini diliyoruz.