Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Aziz Aslan
e-posta: YAZARIN TÜM YAZILARI

Sezer Küçükkurt

Sezer Küçükkurt, okumakta olduğunuz ve şahsımın da siz değerli dostlarla sohbet etme imkanı bulduğum, Afyonkarahisar’da 59 yıldır yayında olan Kocatepe Gazetesi’nin sahibidir.
Rahmetli amcası İbrahim Küçükkurt ve rahmetli babası Şükrü Küçükkurt’un tedrisatından geçmiş ve Kocatepe Gazetesi’ni güvenilir bir yayın organı yapmıştır.
Meslek hayatı boyunca kimsenin tetikçiliğini yapmamış, kalemini ve gazetesini kiralamamış, araştırmadan, delilsiz, husumete dayalı haber ve yazı yazmamış, kimseye kindarlık ve düşmanlık yapmamış, iftira atmamıştır. Adaleti ve kul hakkını gözetmiştir.
Afyon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı.
Şimdi MHP Belediye Başkan Adayı.
Öncelikle bu zorlu yarışta şahsım, arkadaşlarım ve gönüldaşlarım ile sonuna kadar yanında olacağımız malumdur. Biz yine bize yakışanı yapacağız. İnşallah el birliği ile de başaracağız.
Her zaman olduğu ve herkesin bildiği gibi, partimin çalışmalarına katkı sağlayacağımız gibi, dostumun, ekip arkadaşımın yaşadığımız bu şehrin yönetiminde yetkiyi alması ve partimin görüşlerinin hizmetinize sunulmasından çok mutlu olacağım.
Değerli dostlarım; Bütün gayretimiz siz değerli hemşerilerimin daha yaşanabilir bir şehirde mutlu, huzurlu yaşamasıdır.
Sezer kardeşime başarılar dilerken, kendisi, ailesi, sevenleri, partimiz ve Afyonumuz için hayırlısı neyse o olsun diyorum. Zaten nasipte ne varsa o oluyor.
Gayret bizden, destek sizden ve takdir Cenab-ı Allah’tan.

YAZARLAR

TÜMÜ

SON HABERLER